BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dom seniora

Informacje podstawowe:

Miasto województwo lubuskie
Cena sprzedaży 1 200 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 22 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #737
liczba wyświetleń: 776
Ogłoszenie: Dom seniora jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam lub rozważę inną propozycję, Jestem właścicielem budynku położonego 30 km od granicy Niemieckiej. Posiadłość położona jest w przepięknej i malowniczej miejscowości, którą otaczają lasy i jeziora.

Działka o powierzchni 1,30 ha, ogrodzona i pod stałym nadzorem. Na działce znajdują się inne budynki oraz basen, park. Budynek zostaje przekształcony w dom spokojnej starości. Posiadam wszelką dokumentację i pozwolenia.

Stan budynku surowy. Zakupiona winda, Budynki nie są objęte nadzorem konserwatora Zabytków. Inwestycja dochodowa i rozwojowa na najbliższe lata, planowana była przebudowa kolejnego budynku na hospicjum i pokoje na wynajem dla rodzin odwiedzających.

Posiadam piętnastoletnie doświadczenie rodzinnej firmy w Opiece nad osobami starszymi na terenie Austrii i Niemiec, pomogę w dopłatach i zwrotach za rehabilitację z w/w Państw.
Zachęcam do spotkania i zapoznania się z dokumentacją.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

dom seniora dom spokojnej starości

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl