BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dochodowy biznes gastronomiczno-hotelowy

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 16 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 24 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1015
liczba wyświetleń: 760
Ogłoszenie: Dochodowy biznes gastronomiczno-hotelowy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Dochodowy, prężnie działający obiekt gastronomiczno – hotelowo - konferencyjny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w WARSZAWIE – dzielnicy WESOŁA. Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej nr 2 w kierunku wschodnim, z bezpośrednim dostępem z ulicy. Nieruchomość usytuowana w parku, dyskretnie oddzielona od głównej arterii szpalerem drzew.
Pięknie zagospodarowany teren o łącznej powierzchni 1 ha, z przepiękną malowniczo urządzoną architekturą zieloną, strumieniem i fontanną, wygospodarowanym terenem zabaw dla dzieci, zewnętrznym grillem oraz 40 naziemnymi miejscami parkingowymi dla gości. Wymarzone miejsce na spędzenie najważniejszych chwil w życiu, doskonałe na organizację każdej uroczystości, imprezy okolicznościowej czy konferencji.

Do dyspozycji gości pozostaje słynąca z doskonałej kuchni i rodzinnej atmosfery restauracja wraz z salą weselną/bankietową na parterze, 11 komfortowych bogato wyposażonych pokoi i apartamentów z eleganckimi łazienkami oraz sala konferencyjna na piętrze. W podziemiu znajduje się Cygaro klub z dyskoteką, barem oraz wewnętrznym skalniakiem z kaskadą wodną.

Znakomicie wyposażone zaplecze gastronomiczne.

Obiekt wielokrotnie doceniany przez osoby indywidualne, instytucje i firmy, bazujący głównie na rekomendacjach i poleceniach zadowolonych klientów. Nagrodzony w 2017 roku przez portal gohotels.com za profesjonalną obsługę, certyfikowany w 2016 roku przez portal gdziewesele_pl.
Kalendarz zamówień i rezerwacji terminów imprez zapełniony do 2020 roku.
Właściciel pomoże wdrożyć w biznes przyszłego nabywcę w pełnym zakresie.

Inwestycja z potencjałem rozbudowy - istnieje możliwość zabudowania wchodzącej w skład nieruchomości niezabudowanej działki gruntu, o pow. ponad 3300 m2.

Ze względu na wyjątkowy charakter miejsca oraz dbałość o komfort obecnych i przyszłych gości, dane lokalizacyjne oraz szczegółowe informacje, w tym dotyczące rentowności przedsięwzięcia, mogą zostać udostępnione wyłącznie poważnym oferentom.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/bpGQjjhtfZs

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

biznes gastronomiczno-hotelowy banża gastronomiczna Gastronomia Hotel catering

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl