BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dochodowa piekarnia na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Branża Spożywczy
Miasto Raciąż
Cena sprzedaży 1 590 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #679
liczba wyświetleń: 1475
Ogłoszenie: Dochodowa piekarnia na sprzedaż jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Nieruchomość komercyjna. Handlowo mieszkalna.
Położenie: Rynek Miasta Raciąż.

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość: piekarnię wraz z domem, znajdującą się przy głównym Rynku kilkutysięcznego miasta.

Proponowana cena dotyczy budynków mieszkalnych i produkcyjnych usytuowanych na działce, będącą wyłączną własnością właścicieli piekarni oraz długoletnią markę firmy.
Marka ta jest rozpoznawalna na terenie Mazowsza Północnego, a tradycja piekarni sięga 1937 roku.

Inwestycja i zakup tej nieruchomości ma wiele korzyści. Nabywca dodatkowo zyskuje doskonałą lokalizację i dochodową działalność. Największym jednak bezcennym atutem jest jakość i tradycja związana z przedwojenną marką.

Istnieje możliwość kontynuacji dotychczasowej działalności wraz z punktami odbioru w innych dużych miastach.

Do zaproponowania są dwie filozofie rozwoju przedsiębiorstwa. Pierwsza propozycja to model 33,33,33, czyli część produkcji sprzedawanej w supermarketach, takich jak dotychczas Carrefour, Tesco, Marcpol, Polomarket, część w małych osiedlowych sklepach, a część we własnych punktach sprzedaży z małym zapleczem produkcyjnym, gdzie na miejscu odbywa się wypiek gorących pączków, drożdżówek, przekąsek, stoisko cukiernicze- produkcja sezonowa lodów z maszyny Taylor.

Drugi model do zaoferowania to produkt manufakturalny z własnymi stojakami w różnych kanałach dystrybucji obsługujący klienta premium oddający charakter marki.

W skład sprzedaży wchodzą:

Piekarnia - w pełni wyposażona w linie technologiczne do wypieku pieczywa tradycyjnego "Turri", 3 krajalnice do chleba, maszynę do produkcji lodów, linię do ciepłych przekąsek, smażalniki do pączków oraz piece konwekcyjne i cyklotermiczne "Winkler".

Budynek produkcyjny - 320 m2 powierzchni
produkcyjnej i 130 m2 powierzchni socjalnej. W budynku znajdują się powierzchnie biurowe.

Sklep firmowy- 40 m2 - z wejściem od głównego rynku miasta.

Dwa mieszkania - o łącznej powierzchni 320 m2, które zostały wykończone w wysokim standardzie.

Dzięki znakomitemu położeniu nieruchomość stanowi bardzo dobrą inwestycję - Warszawa 85km, Płock 35km, Mława 40km, Ciechanów 40km, Płońsk 25km,
Firma posiada osiada ponad 200 kontaktów handlowych z różnymi odbiorcami między innymi sieciami Carrefour, Tesco, Marcpol,w samej Warszawie można współpracować z 24 Carrefourami. Natomiast jeśli chodzi o technologię firma posiada kontakty z najlepszymi technologami w Polsce między innymi dostęp do unikatowych produktów opartych na naturalnej fermentacji -szczegóły są tajemnicą i zostaną podane w momencie zakupu. Jeśli chodzi o sprawy handlowe jest przygotowany model rozwoju firmy i marki. Właściciel posesji ma gwarancje bankowe pomocy w załatwieniu finansowania lub współfinansowania zakupu, jeśli pojawi się taka potrzeba. Nabywca może posługiwać się marką z 1937 r., jeśli wyrazi taką potrzebę. Nabywca również w cenie otrzymuje kompletną 'wiedzę zdobywaną przez pokolenia odnośnie zarządzania.
Obiekt ma wprowadzony system Haccp, dokumenty i wymogi, które spełniają audyty sieciowych odbiorców np. Carrefour, Tesco itd.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

piekarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl