BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Doceniana marka sportowej odzieży bezszwowej dla kobiet

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Królewska
Cena sprzedaży 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
Rok rozpoczęcia działalności 2017
Profil działalności sprzedaż internetowa
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Liczba udziałowców 1
Powód sprzedaży Marka jest znana i lubiana w socia mediach Instagram i Facebook. Brakuje nam funduszy na marketing . To jest główny powód sprzedaży marki
Elementy przewagi nad konkurencją Posiadamy zbudowaną społeczność na platformie instagram , to baza ponad 59tys aktywnie uczestniczących w życiu marki kobiet , które są również naszymi klientkami.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 marca 2024
Oferta ważna do: 28 kwietnia 2024

ID ogłoszenia: #9822
liczba wyświetleń: 48
Ogłoszenie: Doceniana marka sportowej odzieży bezszwowej dla kobiet jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Otwórz nowy rozdział w świecie mody fitness i stań się właścicielem lub inwestorem marki odzieżowej dla kobiet, która nie tylko zdobyła uznanie na rynku, ale również zyskała serca 26 000 lojalnych klientek od 2017 roku.

Najnowsze badania jednogłośnie podkreślają wyjątkową wartość doświadczeń w kontakcie z markami i to właśnie stanowi naszą ogromną wartość na tle konkurencji. To właśnie doświadczenia stanowią kluczową siłę napędową naszej strategii, sprawiając, że klienci nie tylko do nas wracają, ale również stają się częścią wyjątkowej społeczności.

Stworzyliśmy społeczność ludzi, którzy nie tylko cenią nasze produkty, ale także wspierają się nawzajem, motywują do osiągania nowych celów i kolekcjonują nie tylko nasze produkty, ale przede wszystkim niezapomniane doświadczenia. Wierzymy, że doświadczenie to nie tylko wartość niebywała, ale również bezcenna, stanowiąc kluczowy element odróżniający naszą markę na tle konkurencji.

Mamy zaszczyt być jedną z wiodących marek odzieży sportowej dla kobiet w Polsce, które wybiły się w Social Mediach (instagram, facebook).

Nasza marka to nie tylko produkty najwyższej jakości. To także pełna funkcjonalność witryny internetowej opartej na platformie Idosell. Nasza witryna jest w pełni responsywna, wyposażona w unikalne treści pod kątem seo, działa szybko i posiada wiele niestandardowych możliwości i pluginów. Zaimplementowany rozbudowany moduł do tworzenia promocji oraz moduł do zaawansowanego tworzenia feedów produktowych sprawiają, że nasza platforma internetowa jest gotowa na nowe wyzwania.

Jesteśmy przekonani, że marka jest nie tylko perspektywiczna, ale również gotowa na dalszy dynamiczny rozwój. Jednakże, aby osiągnąć pełen potencjał, potrzebujemy kogoś z nowym podejściem i świeżymi pomysłami. Mamy solidną bazę klientów i ugruntowaną pozycję w branży, a teraz chcemy powierzyć nasze markę w ręce osoby , która dołoży cegiełkę do jej rozwoju nie tylko na polskim rynku , ale też międzynarodowym.

- Naszą witrynę odwiedzają stali zaufani klienci , liczba powrotów na poziomie 40%

- Liczba sesji w roku 2023 ok. 8700 średnio 7235 sesji miesięcznie

- Przychody roczne w ubiegłych latach na poziomie 500 000 - 1000000 zł

- Baza klientów ok 26 tys

- Baza newsletter ok 30 tys odbiorców

- Liczba followersów instagram 57,3 tys , FB 17,25 tys

- Marka promowana była przez topowe influencerki. Obecna wartość reklamy ponad 1 mln zł

- Posiadamy kontakty do influencerów z którymi współpracowaliśmy , kontakty do szwalni w Polsce i zagranicą.

- Strona wypozycjonowana w top 3 na kluczowe frazy

- Pełna integracja z usługą Orlen Paczka oraz Inpost (paczkomaty, usługi kurierskie), a także dpd. Idosell oferuje usługę smile w której koszt paczkomatu wynosi jedynie 8,98 zł

- Skonfigurowana strona w języku czeskim oraz angielskim z gotowymi tłumaczeniami produktów

- Gotowa integracja z największymi marketplacami na rynku Litewskim i Łotewskim

- Baza zdjęć i filmików

- Kontakty do fotografów, modelek oraz studia

- Magazyn o wartości detalicznej ok 150 tys zł
Dotychczasowe finansowanie przedsiębiorstwa oparte było na kapitale własnym oraz pożyczkach; firma nie posiada obciążających kredytów, pożyczek ani innych zobowiązań.

Wartość całkowita biznesu wynosi 500 000 zł netto. Przy dodatkowym wypromowaniu marki inwestycja ta powinna zwrócić się w ciągu kilkunastu miesięcy.

Proponujemy wykup całkowity lub większościowy z opcją wsparcia w działaniach marketingowych.

Oferujemy nie tylko markę odzieżową, ale także historię sukcesu, którą możesz kontynuować i rozwijać. To wyjątkowa szansa, która może przekształcić Twoją wizję biznesową w rzeczywistość. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w przyszłość mody fitness

Zdjęcie poglądowe

Fot.: https://unsplash.com/photos/black-and-white-drawstring-pouch-PfQh55R0ZtE

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

marka odzieżowa Znana Marka Sportowa marka sportowa marka odzieżowa dla kobiet

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl