BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dobrze prosperująca drukarnia

Informacje podstawowe:

Miasto Olsztyn
Cena sprzedaży 4 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 listopada 2018

ID ogłoszenia: #219
liczba wyświetleń: 888
Ogłoszenie: Dobrze prosperująca drukarnia jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Zbywane przedsiębiorstwo w postaci drukarni wielkoformatowej, prowadzone jest w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Właściciel przedsiębiorstwa jest wizjonerem, stworzył drukarnię od postaw i od początku systematycznie inwestował środki w jej rozwój. Aktualnie w przedsiębiorstwie zatrudnione są cztery osoby, tworzące bardzo zgrany zespół. Drukarnia dysponuje nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszyn, wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje kompletny wachlarz usług najwyższej jakości: banery i siatki mesh, druk folii, etykiet, laminowanie wydruków, oklejanie samochodów, wycinanie po obrysie. Dzięki połączeniu wysokiej jakości produktu z profesjonalizmem, terminowością i kompetentną obsługą, przedsiębiorstwu udało się stworzyć bazę stałych klientów oraz sieć kontrahentów i współpracowników.

Przedsiębiorstwo znajduje się w bardzo dobrej kondycji finansowej. W ostatnich 3 latach odnotowało dynamiczny wzrost przychodów: w roku 2015 przychody wyniosły 1 420 085,91 zł w roku 2016: 1 635 522,33 zł, a w roku 2017: 1 946 422,82 zł, co oznacza wzrost dochodów na przełomie tych lat o 37%.

Jak już zostało wyżej wskazane, właściciel drukarni jest wizjonerem, który stawia na ciągły rozwój. Obecnie podejmuje nowe wyzwanie w innej branży, stąd decyzja o sprzedaży przedsiębiorstwa.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl