BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Delikatesy ekologiczne i regionalne, wysokie obroty, dochodowy

Informacje podstawowe:

Branża Spożywczy
Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Cena sprzedaży 100 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 października 2018

ID ogłoszenia: #97
liczba wyświetleń: 1042
Ogłoszenie: Delikatesy ekologiczne i regionalne, wysokie obroty, dochodowy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Mam do sprzedania dochodowy, niezadłużony sklep - delikatesy z produktami ekologicznymi i wyrobami regionalnymi, znajdujący się na wrocławskich Maślicach w Centrum Handolwym w sąsiedztwie m.in. Lidla, Rossmana, pierkarni Hert oraz apteki - generujących duży ruch potencjanych klientów.

Idea sklepu jest dość innowacyjna, gdyż pomimo dużego asortymentu produktów ekologicznych jest uzupełniony o wyroby tradycyjne-regionalne np. wędliny, nabiał, kiszonki, sery dojrzewające, przetwory itd. od lokalnych, manufakturowych dostawców. Co ważne oferta jest uzupełniona o wyjątkowy (co najmniej na skalę Wrocławia) element - wino nalewane prosto z beczki, który się cieszy ogromną popularnością, a dodatkowo poprzez tzw. pocztę pantoflową dobrze reklamuje nasz sklep. Dodatkowo na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz świeżość produktów, co doceniło tysiące klientów sklepu.

Dla współczesnego klienta ważne są takie elementy jak wystrój wnętrza, atmosfera i profesjonalna obsługa, a w naszym koncepcie zakupów dokonuje się we wnętrzach zaprojektowanych przez architekta wnętrz (wystrój jest dostosowanych do profilu sklepu i posiadanych produktów tak aby produkty wyglądały jak najatrakcyjniej), przy miłej muzyce, w dobrze oświetlonym wnętrzu i dobrze wyeksponowanym asortymencie.

W pobliżu znajduje się duże, dynamicznie rozbudowujące się osiedle domów jedno- i wielorodzinnych (w najbliższych miesiącach mają zostać oddane osiedla dla ok 3 tyś. mieszkańców).

Osiedle składające się głównie z osób zamożnych oraz rodzin z dziećmi ceniących aktywny i zdrowy styl życia przekłada się na spory sukces sklepu: 500 tys. zł przychodu (na 30% marży) w ciągu ostatnich 12 m-cy, a dynamika jest wzrostowa.

W ramach oferty sprzedaży sklepu oferujemy pełne wyposażenie, zatowarowanie, przekazanie kontaktów do dostawców, szkolenie (od sprzedaży po kwestie księgowo-podatkowe), pomoc w uzyskaniu niezbędnych odbiorów, oraz całe know-how wraz z prawem do marki. Powierzchnia sprzedażowa to ok. 30 m2.

Do sprzedaży dochodzi z powodów osobistych, gdyż jesteśmy zmuszeni rozwiązać spółkę w ramach której jest prowadzony sklep. Jednakże zależy nam aby ten format sklepu (bardzo przyszłościowy i zyskowny) przekazać w dobre ręce.

Bardziej szczegółowych informacji udzielimy w kontakcie osobistym.

Grafiki przedstawiają dzienne oraz miesięczne przychody.

Cena do negocjacji. Możliwość wstawienia faktury.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl