BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dachówka kompozytowa EKO - szukam inwestora

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #903
liczba wyświetleń: 1003
Ogłoszenie: Dachówka kompozytowa EKO - szukam inwestora jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Posiadam dokumentacje sporządzoną przez jedną z politechnik w celu uzyskania patentu na materiał (surowiec) z którego wykonywana jest dachówka kompozytowa. Jest to wyrób ekologiczny, przyjazny naszemu środowisku.

Skład materiału to: regranulat lub płatki, kruszywo, oraz barwnik.

Materiał z którego tworzona jest dachówka można zastosować wszędzie gdzie stosuje się cement lub obróbkę termiczną do utwardzenia. Ilość zastosowań tego materiału jest nieograniczona, a co za tym idzie, można z niego wykonywać również inne produkty, nie tylko dachówkę kompozytową! (Technologia do wglądu po przystąpieniu do inwestycji).

Zalety dachówki kompozytowej: trudna do zniszczenia mechanicznie, chemicznie oraz przez warunki atmosferyczne, produkcja i montaż bezodpadowy (wszystkie wypływki i obrzynki wracają z powrotem na linię produkcyjną), nie przyjmuje wilgoci, jest lżejsza od dachówek cementowych i ceramicznych, dowolny kolor, 50-letnia gwarancja!

Oferuję: hale produkcyjną, przeszkolonych pracowników, pomoc firmy sprzedającej urządzenia do produkcji, patent oraz zbyt na dowolną ilość dachówki w Polsce jak i zagranicą.

Zabezpieczenia, udziały oraz forma współpracy do uzgodnienia.

Proszę o kontakt poważnie zainteresowanych inwestorów.

Zdjęcia:

Tagi:

inwestor zysk produkacja Dachówka kompozytowa EKO

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl