BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Centrum medycyny naturalnej i rehabilitacji 2,30 mln eur, Mazury, okolice Iławy

Informacje podstawowe:

Miasto Iława
Cena sprzedaży 10 700 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #667
liczba wyświetleń: 816
Ogłoszenie: Centrum medycyny naturalnej i rehabilitacji 2,30 mln eur, Mazury, okolice Iławy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Klinika jest zlokalizowana w malowniczej dolinie rzeki Drwęcy na obszarze Zielonych Płuc Polski. Nieruchomość oddalona tylko o 12 km od Iławy i najdłuższego w Polsce jeziora "Jeziorak". Rzeka Drwęca jest rezerwatem ryb trociowatych i uznanym kajakowym szlakiem wodnym.

Okolica to nienaruszona przyroda - wokół lasy ciągnące się na przestrzeni wielu kilometrów, czyste powietrze, cisza i spokój. Są to warunki niezbędne do wyciszenia organizmu, sprzyjające integracji psychiki oraz ciała.

W głównym budynku kliniki jest 25 miejsc hotelowych - część hotelowa z windą dla osób niepełnosprawnych. Parter to oprzyrządowana sala gimnastyczna oraz pomieszczenia z urządzeniami do balneoterapii. Klinika posiada też rozwinięty dział fizjoterapii. Klinika realizuje ambitny program:
1. Leczniczo – rehabilitacyjny
2. Odnowy biologicznej połączonej z profilaktyką i edukacją zdrowotną
3. Turystyki medycznej.

Istotą są też zespoły metaboliczne przebiegające z otyłością, cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym. Kolejny dział to choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów. Ważne miejsce stanowią zespoły bólowe o różnej lokalizacji. Wreszcie schorzenia psychosomatyczne – astma, choroby wrzodowe przewodu pokarmowego, zespół jelita drażliwego. Gabinet fizjoterapii z urządzeniami do wszelkich rodzajów zabiegów łącznie z laserem i ultradźwiękami, pomieszczenie przystosowane do masażów wirowych kręgosłupa i prądy wirowe kończyn dolnych, sala hydroterapii z kąpielami solankowymi i katedrą biczy szkockich
W skład oferty nieruchomości dodatkowo wchodzą:
• budynek stajni z wozownią i pomieszczeniami gospodarczymi oraz wybieg dla koni,
• boisko wielofunkcyjne (tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i nożna),
• basen,
• miejsce do spotkań przy grillu,
• sala gimnastyczna z siłownią,
• ogród zimowy,
• dwa domki kanadyjskie.

Działka o powierzchni - 66 000 m2.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Centrum medycyny naturalnej centrum rehabilitacji

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl