BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Catering dietetyczny - wspolnik - inwestor

Informacje podstawowe:

Branża Spożywczy
Województwo śląskie
Wysokość poszukiwanego kapitału 50 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 28 maja 2019

ID ogłoszenia: #225
liczba wyświetleń: 1223
Ogłoszenie: Catering dietetyczny - wspolnik - inwestor jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukuję wspólnika lub inwestora, który dysponuje kapitałem niezbędnym do rozpoczęcia i prowadzenia działalności w początkowej fazie. Chodzi o pokrycie zobowiązań związanych z m.in. reklamą, wynagrodzeniami pracowników, wynajmem lokalu itp.

Działalność, którą chciałbym przedstawić to catering dietetyczny na terenie Częstochowy / Krakowa / Łodzi / Katowic + okolice. Posiadam doświadczenie w tej branży - pracowałem w firmach cateringowych oraz prowadziłem własny catering dietetyczny.
Swoją firmę prowadziłem w Poznaniu. Mimo, iż jest to rynek, w którym cateringów nie brakuje, udało mi się wyróżnić, bez dużych nakładów na reklamę udało mi się zdobyć 80 stałych klientów. Niestety ze względu na sprawy rodzinne musiałem się przeprowadzić do Częstochowy.
Na chwile obecną brakuje mi środków na wystartowanie, posiadam już zarezerowany lokal , oraz 2 pracowników. (kierowca, dietetyk) Jestem kucharzem i chciałbym kontrolować dania oraz jakość posiłków dlatego na początku posiłki będę przygotowywać osobiście,

Ze swojej strony oferuję pełnienie wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Jestem otwarty na propozycje.

Kwota potrzebna do uruchomienia działalności to 50 tyś

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl