BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Całkowicie nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 750 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 12 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #897
liczba wyświetleń: 805
Ogłoszenie: Całkowicie nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, a później sprzedażą wyjątkowych restauracji w Warszawie. Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby zainwestować w branżę gastronomiczną, ale nie mają czasu i odpowiedniego doświadczenia do uruchomienia restauracji od podstaw.

Obecnie oferujemy do sprzedaży nasz najnowszy projekt – restaurację z kuchnią japońską zlokalizowaną w centrum handlowym typu convenience w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy.

Lokalizacja:
Lokal znajduje się w najbardziej wyeksponowanym miejscu, w centrum handlowym typu otwartego, w jednej z zamożniejszych dzielnic Warszawy. Dzięki takiej lokalizacji restauracja ma dostęp do parkingu na kilkaset samochodów i bardzo dużego ruchu klientów centrum. Dodatkowo jest to jedyna restauracja tego typu w dzielnicy, dlatego ściąga gości z całej okolicy. Lokal posiada koncesję na alkohol.

Parametry lokalu:
Lokal ma 94 m2, do tego w cenie czynszu do lokalu przynależy ogródek o wielkości 50 m2. Sala składa się z 12 stolików, łącznie na 35 miejsc. Taką samą ilość znajduje się na ogródku. W sezonie wiosenno-letnim restauracja dysponuje 70 miejscami. Wysokość sali to ponad 5m, a 50% ścian stanowią wielkie szklane witryny dlatego restauracja sprawia wyjątkowe przestronne wrażenie.

Wykończenie:
Restauracja została zaprojektowana i wykończona od podstaw z materiałów bardzo wysokiej jakości. Ponieważ miejsce jest bardzo prestiżowe, lokal jest skierowany do zamożnego i wymagającego klienta również pod kątem wystroju.

Zaplecze:
Całe zaplecze wyposażone jest w całkowicie now-y sprzęt gastronomiczny – głównie firmy Stalgast. Kuchnia jest widna, przestronna i bardzo wygodna dla pracowników.

Koszty i przychody:
Dla restauracji został wynegocjowany wyjątkowo korzystny czynsz najmu w wysokości 7.000 zł netto miesięcznie. Do tego dochodzą opłaty licznikowe. Przychód roczny na poziomie nie niższym niż 1.300.000 zł.

Negocjacje z centrum handlowym, przygotowanie i akceptacja wszystkich projektów technologicznych i branżowych oraz wykończenie lokalu zajęło około 8 miesięcy, dlatego zakup naszej restauracji polecamy szczególnie wszystkim, którzy chcieliby zainwestować w nowy, elegancki lokal gastronomiczny, ale chcieliby pominąć skomplikowany i czasochłonny etap przygotowań restauracji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

restauracja japońska

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl