BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Budujemy przyszłość podróżowania - dołącz do nas

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 23 listopada 2018

ID ogłoszenia: #411
liczba wyświetleń: 835
Ogłoszenie: Budujemy przyszłość podróżowania - dołącz do nas jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Firma wywodzi sie z pasji do podróżowania i chęci zrekompensowania pasażerom za stracony czas podróży. W czasie naszej ponad trzyletniej pracy nad biznesem, doskonale zrozumieliśmy problemy związane z podróżowaniem i rozwinęlismy ofertę biznesowa która je adresuje. jesteśmy innowacyjni i działamy w sektorze rynku, gdzie nie mamy bezpośrednich konkurentów. Wyposażamy taksówki w dotykowe ekrany i systemy wifi, dając pasażerom dostęp do informacji, rozrywki i zwiększając jakość i bezpieczeństwo naszych taksówek.

Nasze średnie, miesięczne przychody w 2017 były bliskie 26,700 euro. Od 2014 roku zrealizowaliśmy ponad 1.2 miliona euro przychodu, z czego ponad 550,000 euro w 2016. Wszystko bazując na 98 zainstalowanych CabTabach. Aktualnie podpisaliśmy kontrakt z największą i najbardziej znaną firmą taksówkową z Amsterdamu- Tca. Do końca przyszłego roku zamierzamy wyposażyć ponad 1000 należących do nich taksówek. Kilka miesięcy temu osobiście poznaliśmy cały zarząd Dubai Taxi Corporation- jedynej firmy taksówkowej w Dubaju, która należy do rządu. Zostaliśmy przez nich zaproszeni do wyposażenia ich floty naszym rozwiązaniem. Rozpisali przetarg, w którym aktualnie uczestniczymy. Mamy wszelkie przesłanki, żeby wierzyć że go wygramy. W zeszłym tygodniu w Dubaju zdobyłem kolejnego klienta- zainteresowanego wyposażeniem 2180 aut. Pod koniec roku zamierzamy również wejść do Polski.

Szukamy inwestorów zainteresowanych formułą crowdfundingu. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki, a głównym powodem rundy inwestycyjnej jest to, że podpisaliśmy kilka kontraktów wartych miliony euro rocznie, ale z naszej strony musimy zainwestować żeby móc je wykonać. Przyjmujemy inwestycje od 1,000 do 120,000 euro od pojedynczych inwestorów.

W razie zainteresowania i pytań, proszę pisać.
Dodatkowe informacje:

Nasz produkt nazwaliśmy CabTab

Zdjęcia:

Tagi:

CabTab

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl