BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Biotechnologia - badania genetyczne: szansa dla inwestorów szukających wysokodochodowych projektów

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 listopada 2018
Oferta ważna do: 31 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #471
liczba wyświetleń: 625
Ogłoszenie: Biotechnologia - badania genetyczne: szansa dla inwestorów szukających wysokodochodowych projektów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Wysokodochodowe przedsięwzięcie z zakresu badań genetycznych w fazie urynkowienia. Szukamy poważnego inwestora, najchętniej z doświadczeniem we wprowadzaniu spółek na giełdę New Connect, z kapitałem 100.000,00 zł (10% udziałów) + 100.000,00 euro (pożyczka partycypacyjna dla spółki na okres 1 roku). Kapitał przeznaczony jest na dofinansowanie działań spółki związanych z realizacją strategii marketingowej. Planowane wejście na NewConnect za 2 lata, kapitalizacja min. x10.

Spółka uruchomiła działalność w oparciu o sukces rynkowy tożsamego projektu w Polsce i we współpracy z jego twórcami wchodzi obecnie na europejskie rynki niemieckojęzyczne z usługą pośrednictwa w zakresie badań genetycznych oceniających ryzyko zachorowania na raka. Oferta bezkonkurencyjna w skali światowej.

Szczegóły do omówienia wyłącznie podczas osobistego spotkania z zarządem spółki w Szczecinie.

Zdjęcia:

Tagi:

Biotechnologia badania genetyczne

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl