BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Bafra Kebab - Mobilna sieć street food

Informacje podstawowe:

Kategoria Franchising
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Jutrzenki 99 lok. 101
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 października 2018

ID ogłoszenia: #58
liczba wyświetleń: 2317
Ogłoszenie: Bafra Kebab - Mobilna sieć street food jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Bafra Kebab, Lodolandia, Kołacz na okrągło.

Franczyza Bafra Kebab jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kebabu i specjałów kuchni tureckiej. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych.

Wszystko wskazuje na to, że popularność tego dania utrzyma się, tak samo jak trend jedzenia z przyczep street foodowych. W dobie rozkwitu rynku street food, sprzedaż kebabu to biznes wpisujący się w aktualne trendy. Mobilność i elastyczność daje przyczepom street foodowym sporą przewagę nad stacjonarnymi restauracjami z kebabem. Franczyzobiorca nie ponosi bowiem nakładów finansowych związanych z adaptacją lokalu na restaurację.

Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE: 4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE: 28

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY
Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabu, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI
- Brak opłaty licencyjnej;
- Brak opłaty marketingowej;
- Opłata franczyzowa od 500 zł;
- Minimalna kwota inwestycji: 10 tys. zł

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od Franczyzobiorców oczekujemy:
- przedsiębiorczości i zaangażowania;
- posiadania wymaganego kapitału początkowego;
- ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę;
- przestrzegania wewnętrznych procedur sieci Bafra Kebab.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Bafra Kebab

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl