BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Aukcje Energii

Informacje podstawowe:

Miasto Winschoten
Ulica Burg.Schonfeldplein 11-13
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #338
liczba wyświetleń: 1017
Ogłoszenie: Aukcje Energii jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Jeżeli wygrałeś aukcje energii dla OZE i szukasz finansowania zapraszamy do współpracy .

Nasza firma skutecznie pomaga w finansowaniu inwestycji w zieloną energię od 1 mln Euro -30 mln Euro dla pojedynczego projektu.

Dodatkowe informacje:

Dutch Intraco Holding B.V. (DI) ma umowę powierniczą zarządcy funduszy w zakresie reprezentacji interesów z notowaną na giełdzie spółką inwestycyjną ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich .

Jeżeli DI jest zdania, że projekt jest wart finansowania, składa taki projekt wraz z badaniem zdolności finansowania. Proszę pamiętać, że składamy wyłącznie projekty klientów, którzy są już prowadzeni bezpośrednio przez DI. Nie działamy jako pośrednicy finansowania, agenci, reprezentanci lub temu podobne, ani w sposób jawny, ani tajny.

Spółka inwestycyjna sfinansuje także i w roku 2018 r. obiecujące projekty naszych klientów poprzez udzielenie kredytów na finansowanie z okresem zapadalności wynoszącym od 2 do 30 lat i w razie potrzeby z czasem karencji między 12 a 24 miesiące.

Wolumen finansowania zawiera się między minimalnie 1,0 mln USD/EUR a maksymalnie ok. 30,0 mln USD/EUR. Efektywna stopa procentowa zawiera się obecnie w zależności od branży, lokalizacji, ryzyka itp. między 2,25% i 3,75%.
Finansowo wspierane będą tylko te przedsięwzięcia, które w trakcie zaangażowania będą mogły osiągnąć średni roczny ROI na poziomie 10,0% i lepszym.

Pracujemy wyłącznie wg naszego schematu działania.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl