BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Aplikacja webowa - transport

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Profil działalności Aplikacja webowa - transport
Liczba udziałowców 1
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 16 marca 2023

ID ogłoszenia: #8474
liczba wyświetleń: 255
Ogłoszenie: Aplikacja webowa - transport jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Stworzyliśmy aplikację webową w kategorii transportu . Pomysł zrodził się po zauważeniu problemu w otoczeniu. Aplikacja jest gotowa do wglądu, czekają ją jeszcze testy sprawności. Mamy pomysły jak ulepszyć stronę, ale wymaga to większego nakładu finansowego, zmiany chcieliśmy wprowadzić, gdy zacznie na siebie zarabiać. Zabrakło nam również funduszy na porządną reklamę. Poszukiwany jest inwestor-wspólnik, który tak jak my uwierzy w ideę apki, zainwestuje w reklamę i ewentualne poprawki wzamian za udziały. Jesteśmy pewni, że w odpowiednich rękach strona będzie przynosić zyski tak jak i tego, że jest to pomysł, który jest w stanie się rozrosnąć na większą skale. Docelowo chcemy, aby była to aplikacja na telefon.

Skompletowaliśmy już wszystkie potrzebne informacje do przedstawienia naszej idei z jak najlepszej strony.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie. Po wstępnym podpisaniu umowy poufności, pokażemy jak wygląda aplikacja webowa, przedstawimy biznesplan oraz postaramy się przekazać naszą wizję tak, by wszystko było jasne :)

Uwaga. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz. Jeżeli natomiast- jesteś zainteresowany by uzyskać informacje pisane na kolanie i nie masz zamiaru poważnie i profesjonalnie podejść do sprawy (bez umowy poufności) to proszę nie marnuj mojego ani swojego czasu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/iFSvn82XfGo

Zdjęcia:

Tagi:

biznes transportowy udziały w firmie transportowej usługi transportowe Aplikacja mobilna mobilna aplikacja serwis internetowy zarabiający portal internetowy Aplikacja webowa transportWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl