BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Agencja Reklamowa działająca od 25 lat szuka Udziałowca

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Ulica Błotna 25
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 22 listopada 2018

ID ogłoszenia: #410
liczba wyświetleń: 918
Ogłoszenie: Agencja Reklamowa działająca od 25 lat szuka Udziałowca jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Agencja Reklamowa działająca na ogólnopolskim rynku nieprzerwanie od 25 lat, szuka Udziałowca, najchętniej branżowego.

Agencja funkcjonująca w formie Sp. z o.o., dwa lata temu poczyniła znaczące inwestycje, które z uwagi na zbieg kilku niekorzystnych czynników makroekonomicznych i politycznych, nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Obecnie spółka nie przynosi dochodu. Jednak przy dofinansowaniu, firma w pełni mogłaby wykorzystać swój potencjał i generować bardzo wysokie zyski.

Niewątpliwymi atutami i wartościami agencji są: niespełna 25 lat nieprzerwanego funkcjonowania na rynku, doskonała znajomość rynku, rozpoznawalna marka w branży, doświadczony Zespół, znajomość najnowszych technologii - know how, ogromny potencjał lokalowy i maszynowy - rezultat inwestycji z przed 2 lat, bogate port folio z kilkoma znaczącymi podmiotami, w tym jeden o zasięgu światowym, wdrożona w 90% druga gałąź usług z branży wystroju wnętrz.

Optymalną i preferowaną formą inwestycji byłoby nabycie udziałów z opcją późniejszego odsprzedania z oczekiwanym zyskiem, jednak nie jest to wymóg konieczny. Nie ma też żadnych wymogów w odniesieniu do formy prawnej potencjalnego inwestora czy funduszu.

Wielkość oczekiwanej inwestycji to kwota pomiędzy 100 a 300 tys. w zależności od ustalonych warunków.

Więcej szczegółów dla zainteresowanych.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Agencja Reklamowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl