BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Agencja pośrednictwa pracy na sprzedaż - gotowy biznes

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 19 900 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2015
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1075
liczba wyświetleń: 1492
Ogłoszenie: Agencja pośrednictwa pracy na sprzedaż - gotowy biznes jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam agencję pośrednictwa pracy działającą na rynku głównie warszawskim, ale o zasięgu ogólnopolskim. Agencja jest zarejestrowana w rejestrze agencji zatrudnień.

Działalność agencji to wyszukiwanie personelu domowego (niań, opieki dla osób starszych i gospoś) dla osób prywatnych i firm. Agencja działa na rynku od ponad 3 lat i ma ugruntowaną czołową pozycję na rynku warszawskim i stale powiększające się grono klientów. Posiadamy też bazę osób gotowych do podjęcia zatrudnienia.

Agencja posiada własną nowoczesną stronę internetową która w wyszukiwarce Google zajmuje wysokie pozycje. Niski koszt prowadzenia działalności i duże możliwości rozwoju.

Wszystko wraz z know-how zostanie przekazane nowemu nabywcy wraz z możliwością zmian wg. własnego uznania. Dodatkowo przekażemy bazę klientów, pracowników oraz wszystkie kontakty do podwykonawców

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/cckf4TsHAuw

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Agencja pośrednictwa pracy gotowy biznes

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl