BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Agencja Artystyczna i Wytwórnia szuka inwestora

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 200 000 - 300 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 2021
Profil działalności Działania w zakresie nagrań muzycznych
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Liczba udziałowców 1
Elementy przewagi nad konkurencją Tym co wyróżnia nas na tle zwykłych agencji zrzeszających gotowych artystów są szeroko otwarte drzwi na młode talenty. Talenty, które zawsze na początku zaczynają z niczym, lecz pod skrzydłami odpowiednich osób potrafią rozkwitnąć do niesamowitych rozmiarów. Gdy ten rozkwit nadchodzi, właśnie takie agencje jak nasza zbierają owoce mądrej inwestycji co jest poparte wieloma przykładami ze Stanów Zjednoczonych na których się wzorujemy.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Czy jest bussinessplan? Tak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 marca 2023

ID ogłoszenia: #8438
liczba wyświetleń: 1070
Ogłoszenie: Agencja Artystyczna i Wytwórnia szuka inwestora jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Poszukuję inwestora do pomocy w rozwoju agencji artystycznej i wytwórni w jednym która jest pierwszą tego rodzaju firmą w Polsce. Prowadzona jest przez zespół z 15 letnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji muzycznej, inżynierii audio, marketingu muzycznym i managemencie muzycznym.

Tym co wyróżnia nas na tle zwykłych agencji zrzeszających gotowych artystów są szeroko otwarte drzwi na młode talenty. Talenty, które zawsze na początku zaczynają z niczym, lecz pod skrzydłami odpowiednich osób potrafią rozkwitnąć do niesamowitych rozmiarów. Gdy ten rozkwit nadchodzi, właśnie takie agencje jak nasza zbierają owoce mądrej inwestycji co jest poparte wieloma przykładami ze Stanów Zjednoczonych na których się wzorujemy.

Muzyka rozrywkowa jest absolutnie dochodowym biznesem o pewnej przyszłości i zyskach, które dzięki zwiększeniu kapitału i rozwojowemu biznesplanowi popartemu szerokim rozpoznaniem rynku branży muzycznej możemy pomnożyć w nieskończoność. Światowy rynek streamingu muzyki w 2021 r. wart był 29,5 mld dol., a w 2022 jego wartość przekroczyła 34,5 mld dol.

Jesteśmy agencją mającą zasięg globalny i takie również ambicje, zwłaszcza dzięki kontaktom z potentatami światowego rynku rozrywkowego jak choćby Sony Music którego jesteśmy także bezpośrednim partnerem. Klienci zgłaszają się do nas głównie zza granicy i dzięki wiedzy o zmieniających się trendach muzycznych i technologicznych, jesteśmy zawsze w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Żeby jednak przebić naszą konkurencję, zostać liderem na rynku i wykorzystać maksymalny potencjał i pomysły naszej agencji potrzebujemy inwestora z wizją, otwartego na niestandardowe dziedziny biznesu i kogoś kto zagwarantuje finansowe wsparcie podczas gdy my będziemy mnożyć nasz wspólny kapitał.

Środki chcemy wykorzystać na wdrożenie innowacyjnych projektów promocji muzycznej w sferze digital, mocno zainwestować w reklamę i widoczność w internecie co bezpośrednio przełoży się na klientów i zyski a także na zaplanowane wydawnictwa płytowe znanych artystów których ściągnęliśmy zza granicy.

Proszę o kontakt, chętnie opowiem jeszcze więcej o całym przedsięwzięciu i jak wiele potencjalny inwestor może tu tak na prawdę zyskać.

Można dzwonić 7 dni w tygodniu nawet o późnych porach.

Zdjęcia:

Tagi:

Wytwórnia muzyczna Agencja marketingowa innowacja muzyka muzyka elektroniczna studio muzyczne Udziały w wytwórni muzycznej branżamuzyczna

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA