BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

2 duże hale z częścią socjalno-biurową

Informacje podstawowe:

Miasto Mrocza
Cena sprzedaży 600 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 12 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1223
liczba wyświetleń: 851
Ogłoszenie: 2 duże hale z częścią socjalno-biurową jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Mrocza - zaledwie ok. 6 km od jej granic znajdują się na sprzedaż 2 duże hale połączone z częścią socjalno-biurową oraz pomieszczeniami do dowolnego wykorzystania (np. jako mieszkania pod wynajem lub dla pracowników) - powierzchnia całkowita to aż ok. 700m2.

Całość umiejscowiona jest na działce o pow. 6.200 m2 , ogrodzona, wybetonowana, umożliwiająca bądź to wykorzystanie rozległego terenu na parking dla całej floty pojazdów, bądź na posadowienie na działce kolejnych budynków. Inwestycja ma duży potencjał rozwojowy , można ją wykorzystać na działalność każdego typu (transportowa, magazynowa, biura itp.), rozbudować, dobudować itp.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest łatwy i szybki asfaltowy dojazd do niej praktycznie z każdego kierunku. To zaledwie 7 min. jazdy z Mroczy (6,5 km) i 35 min. jazdy od Bydgoszczy (ok. 30km)
Jeśli chodzi o media istotne jest to, że do budynków jest doprowadzony prąd, natomiast przyłącza gazu i kanalizacji znajdują się już na działce. Przyłącze wody jest w drodze.

Same hale zostały zmodernizowane w latach 2016-2017 : wylano maszynowo nowe posadzki, zrobiono 3 nowe bramy garażowe, wstawiono nowe okna, zrobiono instalacje pod kaloryfery itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wyjęcia 2 przęseł i zamontowania dużej bramy do wjazdu dla tirów. Ocieplenie dachu - wełna 25cm.

Powierzchnia socjalno-biurowa mieści w sobie kilka pomieszczeń , które wg pierwotnego planu miały zawierać: 2 kotłownie, 2 szatnie dla pracowników, łazienki dla pracowników, biura. Można je jednak zaadaptować na własne potrzeby i zaaranżować wg indywidualnego pomysłu. Ta część nie jest jeszcze ocieplona.

Dodatkowo nieruchomość obejmuje dwa niezależne, funkcjonalne pomieszczenia, które wg pomysłu właściciela miały być zaadaptowane na mieszkania pod wynajem (ze względu na potencjał na wynajem dla pracowników sąsiednich dużych firm).

Sprzedaż na fakturę, cena brutto 600.000zł, do negocjacji dla zdecydowanego klienta.

Zapraszam do kontaktu!
Magda Taczyńska
Licencjonowany pośrednik nieruchomości

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

hala hala biurowo-produkcyjna zakład przemysłowy warsztat

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl