BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukamy inwestora franczyzowa placówka bankowa w Polsce

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 25 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1372
liczba wyświetleń: 1208
Ogłoszenie: Szukamy inwestora franczyzowa placówka bankowa w Polsce jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Przez ponad 4 lata byłem wiodącym bankierem w północno-zachodnim Londynie i zdecydowałem się na moją karierę samodzielnie, po dokładnych badaniach znalazłem trzeci największy bank w Polsce oferujący opcję franczyzową, która umożliwi mi przeniesienie sie do Polski i uruchomienie go jako własną firmę.
Polska ma ogromny potencjał, aby stać 7 największą gospodarką w UE, a nie może tego zrobić bez odpowiednich usług finansowych i bankowych.

Warszawa z populacją 1,8 mln to dobry początek, lokale wymagane do otwarcia franczyzy w przedziale 60-80 m kw, można podzielić i dodatkowy biznes może być otwarty, jak szkoła, która będzie prowadzona przez angielskich native speakers.

Do roku 2025 Polska osiągnie poziom Włoch, Hiszpanii i Portugalii w pkb na mieszkańca.
Dotychczas rozmawiałem i spotkałem się z przedstawicielami banku i chętnie sięgną dalej. Moje unikalne umiejętności pozwalają mi dobrze komunikować się z lokalnymi społecznościami, tak generowalem miliony funtów w sprzedaży mojego poprzedniego pracodawcy / banku, zapewniając duże usługi dla klientów. Jestem pewien, że możemy dobrze konkurować z bankami lokalnymi w Polsce.

Z powodzeniem pracowałem w sektorze bankowym i osiągnąłem wiele nagród i wyróżnień. W pierwszym półroczu 2010 roku zostałem nagrodzony drugą pozycją w rankingach bankierów w północno-zachodnim Londynie na 176 bankierów oraz w pierwszej dziesiątce bankierów w okolicy z ponad 1 900 bankierów.

Mogę zaoferować 45% własności firmy, poszukuje inwestora, który w przeszłości miał doświadczenie w bankowości lub inne doświadczenie finansowe.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/MJSFNZ8BAXw

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

inwestor poszukiwany franczyzowa placówka bankowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl