BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam OKAZYJNIE centrum dietetyczne Naturhouse w Opocznie

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Opoczno
Cena sprzedaży 25 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 listopada 2018

ID ogłoszenia: #179
liczba wyświetleń: 1556
Ogłoszenie: Sprzedam OKAZYJNIE centrum dietetyczne Naturhouse w Opocznie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam prosperujący punkt dietetyczny w Opocznie, sukcesywnie działający od 2016 roku i nabierający rozpędu. Światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Punkt kompleksowo wyremontowany, wypromowany z bazą klientów. Salon znajduje się przy głównej ruchliwej ulicy w bardzo dobrej lokalizacji. Prawdopodobnie największe i najbardziej komfortowe Centrum Dietetyczne Naturhouse w Polsce.

Całkowita powierzchnia aż 100 m2 przy niskim czynszu. Zewnętrzne witryny przeszklone o powierzchni aż 14m2 wyklejone reklamą - widoczną z daleka zarówno dla pieszych jak i przejeżdżających samochodów. Punkt rozreklamowany w Internecie z aktywnym kontem na portalach społecznościowym Facebook, Instagram. Posiadamy wyłączność terytorialną Naturhouse. W cenie wliczono kompletne wyposażenie zgodnie z najnowszymi standardami sieci, materiały promocyjne, bazy klientów. Dodatkowo płatna wartość zatowarowania na dzień sprzedaż

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl