BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Plantacja iglaków i agromaszyny, naprawy, prace drogowe, baza logistyczna - międzynarodowo

Informacje podstawowe:

Branża Rolnictwo
Cena sprzedaży 2 900 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Profil działalności Plantacja iglaków
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 29 maja 2021

ID ogłoszenia: #190
liczba wyświetleń: 1987
Ogłoszenie: Plantacja iglaków i agromaszyny, naprawy, prace drogowe, baza logistyczna - międzynarodowo jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż rentowna działalność gospodarcza na nieruchomości mieszkalno-rolno-usługowej (3,73 ha) z przeznaczeniem na działalność biznesowo – mieszkalną i rekreacyjną. Istnieje możliwość wydzielenia części mieszkalnej od pozostałej części nieruchomości.

Rentowna plantacja iglaków:
na terenie posesji znajduje się rentowna plantacja drzew iglastych, która zajmuje 3 ha. W chwili obecnej tj. 5000 sztuk drzew na 1 ha o średniej wartości 40 zł za sztukę w cenach hurtowych. Daje to łącznie wartość drzew 600.000 zł. W tzw. wysokim sezonie (grudzień, wrzesień) cena drzew jest istotnie wyższa. Firma ma bardzo dobrą tradycję sprzedaży drzew przy samej nieruchomości, gdzie od kilkudziesięciu lat stali oraz wciąż nowi nabywcy przyjeżdżają osobiście aby nabyć poszukiwane odmiany. Dodatkowo firma dzierżawi w sezonie grudniowym atrakcyjną działkę do celów handlowych w Grudziądzu na której sprzedaje drzewka świąteczne cięte oraz w doniczkach pod własną marką po znacznie wyższych, sezonowych cenach. Plantacja słynie z najwyższej jakości i trwałości drzew co jest rezultatem ponad 50-cio letniej tradycji upraw drzewostanu iglastego. Sadzonki na plantacji pochodzą z najlepszych i sprawdzonych przez lata upraw zagranicznych z Europy Zachodniej i Północnej, z którymi ustanowione warunki współpracy stanowią również wartość tej firmy.

Firma handlowo-usługowa, która prowadzi remonty i handel maszynami rolniczymi:
Na terenie posesji od 30 lat działalność prowadzi firma handlowo-usługowa. Dzisiejszy model biznesowy to import używanych maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych i drogowych, remonty i renowacje tych urządzeń, a następnie sprzedaż. Dodatkowo firma wykonuje prace budowlane i prace ziemne oraz drogowe. Firma ma bardzo dobrą tradycję i renomę ponad 30 letnią. Posiada wielu stałych dostawców z Niemiec, Holandii i Skandynawii oraz stałych i wciąż przybywających nowych odbiorców na terenie całej Polski i poza jej granicami w Czechach, Słowacji, Austrii, na Ukrainie i w Rosji. Poza sprzedażą bezpośrednią, drugim najważniejszym kanałem dystrybucji produktów i usług jest internet – własna strona internetowa oraz aukcje i fora specjalistyczne. W chwili obecnej z firmą na stałe współpracuje 3 wykwalifikowanych pracowników oraz na bieżąco w biznes zaangażowani są członkowie rodziny.

Plan zagospodarowania nieruchomości 3,73 ha:
1) zabudowa mieszkaniowa (261 m2 mieszkalna, 73 m2 piwnice, 90 m2 strych z oknami)
2) budynek mieszkaniowo – garażowo – biurowy (170 m2 parter, 170 m2 strych)
3) budynek biurowy (44 m2)
4) hala produkcyjno – usługowa z magazynem i pomieszczeniami socjalnymi (359 m2)
5) hala produkcyjno – usługowo – handlowa (316 m2)
6) plac handlowy (1600 m2)
7) rentowna plantacja iglaków (3 ha)
8) firma handlowo-usługowa, która prowadzi m.in. remonty i handel maszynami rolniczymi.

Lokalizacja: powiat Chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie
7 km do A1, 18 km do Grudziądza / 22 km do Świecia / 45 km do Torunia / 55 km do Bydgoszczy / 130 km do Gdańska.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

https://www.youtube.com/watch?v=WSpZTKmD2x4

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

Plantacja iglaków agromaszyny naprawy prace drogowe baza logistyczna nieruchomość nieruchomość mieszkalno-rolno-usługowaWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl