BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam lokal usługowy z dobrym najemcą - pewny zysk

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Piła
Ulica Targowa 3
Kwota inwestycji 1 750 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
1 750 000 PLN
Dodano: 09 lipca 2024
W systemie jeszcze: 344 dni

ID ogłoszenia: #10132
liczba wyświetleń: 44
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną >>> na sprzedaż lokal usługowy ze stałym najemcą i dobrym czynszem. Idealny dla inwestora, który od razu czerpie zyski z najmu, bez dodatkowych nakładów finansowych oraz poszukiwania klienta.

Najważniejsze cechy nieruchomości:

* Powierzchnia: 244 m²
* Lokalizacja: Parter budynku przy ul. Targowej 3, osiedle Zielona Dolina – jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Pile
* Stan techniczny: Lokal w idealnym stanie, nie wymagający żadnych nakładów finansowych
* Najem długoterminowy: Aktualnie wynajmowany na podstawie 10-letniej umowy najmu, obowiązującej od 2020 roku i ważnej jeszcze przez 6 lat, co zapewnia stabilny i pewny dochód
* Gotowy najemca: Znany i ceniony w Pile najemca - dynamicznie rozwijająca się sieć żłobków i przedszkoli (obecnie 6 oddziałów prosperujących i kolejny w przygotowaniu), ciesząca się doskonałą reputacją i dobrą marką
* Parking: Bezpośrednio przy budynku, przy wejściu do lokalu znajduje się parking wyłącznie dla klientów lokalu usługowego

Kluczowe korzyści:

* Lokalizacja: Zielona Dolina to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która przyciąga zarówno mieszkańców, jak i inwestorów. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych oraz dostępność miejsc parkingowych zwiększają atrakcyjność lokalu. Wkrótce rozpoczną się prace drogowe gminy, łączące Al. Niepodległości z ul. Równą, co będzie sporym udogodnieniem w dojeździe do lokalu.
* Dochód pasywny: Trwała umowa najmu z solidnym najemcą gwarantuje regularne wpływy z czynszu, co czyni tę nieruchomość bezpieczną inwestycją.
* Znany najemca: Lokal wynajmowany przez renomowanego najemcę, który cieszy się dużym zaufaniem i popularnością wśród mieszkańców Piły. To dodatkowy atut, który zapewnia stabilność i pewność długoterminowych zysków.
* Bezpieczeństwo inwestycji: Idealny stan techniczny nieruchomości eliminuje ryzyko dodatkowych kosztów związanych z remontami czy modernizacjami.
* Brak dodatkowych nakładów: Inwestor od razu zaczyna czerpać zyski bez potrzeby szukania klienta czy ponoszenia dodatkowych kosztów na adaptację lokalu.

* Informacje finansowe:
Cena zakupu lokalu: Oferta podana jest w cenie netto, do której należy doliczyć 23% VAT
Przychód z czynszu - 8.371,32 zł netto miesięcznie.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży ONYX Development, aby umówić się na prezentację nieruchomości oraz uzyskać szczegółowe informacje.

ONYX Development
Telefon: [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]
Adres: ul. Witaszka 6, Piła, II piętro w budynku ONYX Business Point

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal użytkowy inwestycja w nieruchomości nieruchomość lokal usługowyWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl