BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

SeedHouse

Logo: SeedHouse
Nazwa: SeedHouse
WWW: www.Seed.house
Kontakt: kontakt@seed.house
Obszar
zainteresowań:
Branże: podmiot nie szuka projektów wyłącznie z wykorzystaniem internetu. Autorzy pomysłów na biznes realizowanych w świecie realnym a nie wirtualnym, mogą także kierować do akceleratora swoje projekty. Sieć i nowoczesne technologie dają możliwość tworzenia skalowalnych pomysłów na biznes, ale akcelerator jest otwarty na inne branże.
Opis

Działalność: Seedhouse nie jest funduszem typu venture capital, ale akceleratorem biznesu. Podmiot współpracuje z tego typu instytucjami jak fundusze VC, z Aniołami Biznesu czy inwestorami prywatnymi, którzy mogą się angażować razem z nami w te projekty, wnosząc swój wkład kapitałowy. to aby projekt jak najszybciej stworzył produkt i zaczął zarabiać pieniądze, rozwój projektu możemy w kolejnym etapie rozwijać, pobudzać i wzmacniać poprzez dokapitalizowanie pomysłu.
 

Na jakim etapie musi być projekt: akcelerator pracuje ze startupami na początku swojej drogi (seed)


Kwota inwestycji: wstępne wsparcie finansowe to kwota maksymalnie 100 tys. zł na stworzenie MVP – czyli minimum value product (podstawowy produkt). W następnym etapie możliwość zorganizowania finansowania do 1 mln zł. Budżet inwestycyjny, którym akcelerator dysponuje we współpracy z wymienionymi partnerami to kilka milionów złotych.


Przykłady inwestycji: akcelerator powstał niedawno. Pracuje obecnie nad 4 projektami


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl