BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

INNOventure

Logo: INNOventure
Nazwa: INNOventure
WWW: www.innoventure.io
Kontakt: office@innoventure.io
Obszar
zainteresowań:
Branże: inżynieria materiałowa i nanotechnologie, inżynieria elektryczna i mechaniczna, elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka, informatyka, telekomunikacja, cybernetyka i kryptologia, inżynieria medyczna i telemedycyna, inżynieria środowiska, budownictwo, budowa maszyn i urządzeń, systemy zarządzania i sterowania, technologie lotnicze i kosmiczne, technologie górnicze, energetyka i odnawialne źródła energii, technologie wysokich ciśnień, technologie metalurgiczne.  
Opis

Działalność: INNOventure jest podmiotem pomagającym wynalazcom, naukowcom i inżynierów w realizacji ich innowacyjnych pomysłów. Wehikuł inwestycyjny utworzony w ramach programu BRIdge Alfa poszukuje projektów o dużym potencjale rynkowym.
 

Na jakim etapie musi być projekt: fundusz inwestuje w spółki, których działalność jest wynikiem prac badawczo-rozwojowych. Celem jest przejście projektu z fazy naukowej do poziomu spin-off.


Przykłady inwestycji:

  • PolTREG – spółka pracuje nad komercjalizacją opatentowanej metody TREG, która umożliwia przemysłowe namnażanie limfocytów.  Przedsiębiorstwo utworzone zostało jako spin-off z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  • GeneaMed – biotechnologiczna spółka spin-off pracująca nad wykorzystaniem dendrymerów w leczeniu nie tylko przewlekłej białaczki limfocytowej (PBL), ale również innych chorób białaczkowych i lekoopornych form białaczek. Spółka posiada 3 zgłoszenia patentowe


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl