BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Industry Lab

Logo: Industry Lab
Nazwa: Industry Lab
WWW: www.industrylab.pl
Kontakt: biuro@industrylab.pl
Obszar
zainteresowań:
Branże: do głównych branż jakie w pierwszej kolejności interesują Akcelerator należą : Transport , Energetyka , Biogospodarka, Innowacyjne Technologie Przemysłowe . W dalszej kolejności są to obszary wchodzące w skład Krajowych Inteligentnych Specjalizacji
Opis

Działalność i geneza: akcelerator powstał w 2017 roku w ramach pilotażowego konkursu Scale UP we współpracy firm DGA S.A. z H. Cegielski-Poznań S.A. Do projektu akcelerator zaprasza startupy z terenu całego kraju, które mają do zaproponowania HCP innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb, problemów lub łańcucha dostaw HCP.


Na jakim etapie musi być projekt: pomysłodawca może zgłaszać swój już na etapie pomysłu jednak musi posiadać wyłączne prawa do pomysłu oraz posiadać osobowość prawną lub być gotowy do jej założenia.


Kwota inwestycji: fundusz inwestuje do 200.000 zł na stworzenie tzw : MVP , w dalszej kolejności dodatkowe środki mogą być zaangażowane bezpośrednio po sprawdzeniu oraz uzasadnieniu rynkowych potrzeb.

 

Przykłady inwestycji: akcelerator nie posiada w swoim port folio spółek ze względu na krótki czas powstania . Pierwsze spółki jakimi Akcelerator będzie się mógł pochwalić będą publikowane na przełomie września i października 2017 roku.

 

Zalety polskich pomysłodawców: kreatywność oraz liczba pomysłów jakie w Polsce powstają, doskonałe zaplecze techniczne oraz informatyczne.Wady polskich pomysłodawców: brak uzasadnienia biznesowego oraz coś co wszystkim spędza sen z powiek czyli sprzedaż.


Kontakt dla pomysłodawców:
biuro@industrylab.pl
tel: +48 61 643 51 75


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl