BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Avanu

Logo: Avanu
Nazwa: Avanu
WWW: www.avanu.pl
Kontakt: office@avanu.pl
Obszar
zainteresowań:
Preferencje: usługi medyczne, około-medyczne i produkcja innowacyjnych wyrobów dla potrzeb tego rynku, technologie informatyczne (m.in. innowacyjne zastosowania), budownictwo infrastrukturalne (obsługa i innowacyjne rozwiązania inżynierskie), odnawialne źródła energii i ekologia, biotechnologie i nanotechnologie, inne technologie o szczególnie wysokim poziomie innowacyjności
Opis

Działalność: Avanu jest funduszem inwestycyjnym dokonującym inwestycji typu venture capital. Podmiot poszukuje projektów o dużym potencjale rozwoju. Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę przez ekspertów Avanu są:  innowacyjność produktów, usług lub strategii biznesowej.
 

Na jakim etapie musi być projekt: Avanu inwestuje w projekty będące w pierwszych fazach rozwoju ze szczególnym naciskiem na przedsięwzięcia w fazie ekspansji. Od projektów w fazie seed lub startup fundusz oczekuje przedsięwzięć o wysokim stopniu innowacyjności dających szansę na duży wzrost wartości spółki.
 

Kwota inwestycji: do 1,5 mln euro. Oprócz tego funduszu może zaoferować spółkom kapitał dłużny (pożyczki, obligacje)
 

Przykładowe inwestycje:

  • POLTV Multimedia S.A. jest liderem na krajowym rynku dostarczania pacjentom szpitali usług tele i około telewizyjnych. Działalność spółki polega na umożliwianiu pacjentom oglądania telewizji za opłatą podczas pobytu w szpitalu.
  • Agtes serwis – głównym celem działalności firmy jest projektowanie i wdrażanie systemów przeciwdziałania infiltracji technicznej,  w aplikacjach ochrony informacji niejawnych.


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl