BLOG
Our portal helps entrepreneurs in finding investors and presents interesting investment forms

Sprzedam udziały w spółce z o.o.

Basic information:

Amount of capital sought 160 000 PLN
Company reach Lokalny
Legal form Spółka z o.o.
Reason for sale Chcę poświęcić cały swój czas i wszystkie środki finansowe na rozwoju działalności rodzinnej w zupełnie innej branży, na którą potrzebuję w zasadzie ''na już'' dużych środków finansowych.
Competitive advantages Certyfikaty, autorskie receptury,szeroka gama produktów, polski producent (konopie nie pochodzą z importu), szerokie kontakty, uzyskanie wysokich dotacji
Is the company profitable? tak
Are there any people in the team who are capable of taking on a management role? tak
Is there a business plan? Tak
archived advertisement
Added: 12 february 2023

ID of the advertisement: #8407
number of views: 1077

Advertisement: Sprzedam udziały w spółce z o.o. is archived because the advertiser did not renew it. At the moment, there is no way to contact the advertiser. Leave your email address if you want to be notified when the advertisement is activated.










Ad description:

Sprzedam udziały w spółce z o.o. zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości produktów konopnych - olejki, herbaty, batony, czekolady, mleko i in.
Branża z najszybciej rozwijających się w Europie i na świecie.
Autorskie receptury, certyfikaty, najwyższa jakość. Spółka z wielkim potencjałem, w trakcie wnioskowania o wysoką dotację unijną.

Sprzedam udziały wraz z cesją wierzytelności (lub sprzedażą- forma do uzgodnienia), co sprawia, że transakcja jest bardzo opłacalna i udziały są za bardzo niski koszt.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/U-4rJCCk6X8

Photos:

Watch the map:

Tags:

udziały w spółce produkty konopne

See also:





All rights reserved. © 2025 DEALDONE
Design and realization: sitebysite.pl