BLOG
Our portal helps entrepreneurs in finding investors and presents interesting investment forms

Odstąpię lokal gastronomiczny (kilkanaście tysięcy udokumentowanego zysku miesięcznie)

Basic information:

Street Pl. Bohaterów Getta 16/I
Selling price 300 000 PLN
Company reach Lokalny
Year of foundation 2015
Company profile gastronomia
Number of shareholders 1
Reason for sale po 5 latach chciałbym spróbować swoich sił w innej branży jaką są nieruchomości
Competitive advantages - ugruntowana pozycja na rynku (bardzo wysokie noty na wszystkich portalach i mediach społecznościowych)
- duża liczba klientów zdobytych przez blisko 5 lat funkcjonowania
- brak podobnego produktu w mieście
- konkurencyjna cena w stosunku do np burgerów
- produkt bardzo dobrze sprawdza się w dostawie
- możliwość taniego i szybkiego skalowania biznesu (niewielki metraż lokalu niezbędny do prowadzenia tego typu działalności)
- niski czynsz i koszty
Is the company profitable? tak
Are there any people in the team who are capable of taking on a management role? tak
Freehold property nie
After-sales service Tak
archived advertisement
Updated: 19 april 2020
Offer valid until: 30 September 2019

ID of the advertisement: #2495
number of views: 2275

Advertisement: Odstąpię lokal gastronomiczny (kilkanaście tysięcy udokumentowanego zysku miesięcznie) is archived because the advertiser did not renew it. At the moment, there is no way to contact the advertiser. Leave your email address if you want to be notified when the advertisement is activated.










Ad description:

Przedmiotem oferty jest znany lokal gastronomiczny na Krakowskim Podgórzu, istniejący na rynku od 4.5 roku. Lokal przy 20m2 generuje na chwilę obecną 500.000pln obrotu rocznie i około 14.000pln miesięcznego zysku ebitda (wszelkie dane udokumentowane w postaci raportów fiskalnych i faktur). Dla pewności można sobie również osobiście sprawdzić obrót w lokalu przez wybrany okres czasu (dzień, tydzień, miesiąc) przebywając w tym okresie z nami na miejscu (pełna transparentność, nie widzimy w tym absolutnie żadnego problemu).

Koncept jest sprawdzony i przyjęty bardzo dobrze przez klientów, przez co jest bardzo perspektywiczny (w łatwy i tani sposób można otwierać kolejne punkty). Wraz z lokalem zapewniamy prawo do loga i marki, wszelkie przepisy i know how, dostęp do strony internetowej i dostawców, cesje wszelkich niezbędnych umów, opakowania i akcesoria znajdujące się w lokalu wraz z jego wyposażeniem, skuter marki Kymco 50cm3 do rozwożenia posiłków oraz nasz największy skarb czyli pracowników, którzy ogarniają nam sprzedaż.

Lokal nie wymaga żadnych inwestycji, jest gotowy do działania i zarabiania pieniędzy od pierwszego dnia. Dochód generowany przez lokal zapewnia zwrot z całej inwestycji w mniej niż 2 lata (przy średnich zyskach liczonych na dzień dzisiejszy, dodatkowo sprzedaż regularnie rośnie rok w rok w tempie 25-45%).

Zyski osiągane z lokalu są w stanie zapewnić wysoką zdolność kredytową kupującego od razu po zakończeniu pierwszego roku obrachunkowego. Dzięki czemu kwota zainwestowana w zakup biznesu może zostać wyciągnięta z powrotem poprzez refinansowanie kredytem inwestycyjnym.

Wszelkie dodatkowe pytania kierować na numer telefonu.

Photos:

Watch the map:

Tags:

Odstąpię lokal gastronomiczny lokal gastronomiczny



All rights reserved. © 2025 DEALDONE
Design and realization: sitebysite.pl