BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż znany i rentowny serwis internetowy z ofertami inwestycyjnymi.

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 195 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2018
Profil działalności inwestycyjny portal internetowy
Elementy przewagi nad konkurencją nowoczesne oprogramowanie wykonane na specjalne zamówienie
Firma jest zyskowna? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 14 stycznia 2023

ID ogłoszenia: #8326
liczba wyświetleń: 274
Ogłoszenie: Na sprzedaż znany i rentowny serwis internetowy z ofertami inwestycyjnymi. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż rentowny portal internetowy generujący stałe przychody, który działa z powodzeniem w branży inwestycyjnej od 2018 roku.

Serwis internetowy kojarzy użytkowników mających ciekawe oferty biznesowe i kapitałowe z inwestorami szukającymi sposobów ulokowania środków finansowych. Serwis pomaga w zdobyciu kapitału, w znalezieniu wspólnika, finansowaniu start up’ów, sprzedaży udziałów, całych przedsiębiorstw oraz przedstawia ciekawe formy inwestowania.

Portal dociera do szerokiego grona inwestorów zarówno polskich jak i zagranicznych, a ilość ofert branżowych stawia go w czołówce serwisów inwestycji kapitałowych.

Portal ma znakomita domenę internetową i codziennie wchodzi na niego około 250 unikalnych użytkowników. Portal od początku działalności zainwestował w różne formy reklamy i marketingu znaczne środki finansowe, dzięki czemu przez 4 lata funkcjonowania wygenerował zysk ponad 0,5 mln z działalności i obsługi transakcji na portalu.

Portal posiada liczną bazę subskrybentów zainteresowanych inwestycjami kapitałowymi oraz profil w mediach społecznościowych, które również są przedmiotem transakcji.

Portal, domena, kontakty, konta społecznościowe oraz oprogramowanie wykonane na zlecenie są własnością spółki z o.o. która planuje sprzedać serwis jako zorganizowana część przedsiębiorstwa lub zwyczajnie na podstawie umowy kupna sprzedaży i faktury.

Nowy właściciel może kontynuować koncepcje dotychczasowe biznesu lub wykorzystać potencjał domeny, portalu oraz stworzonego zespołu w celu realizacji własnego modelu biznesowego.

Serwis generuje niskie miesięczne koszty, a ponadto aktualny właściciel zapewnia współpracę posprzedażową.

Szczegóły oferty z danymi liczbowymi i statystykami przesyłamy tylko konkretnie zainteresowanym po podpisaniu umowy poufności.

Zdjęcia:

Tagi:

Sprzedam biznes Sprzedam portal internetowy Szukam inwestora portal internetowy serwis internetowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA