BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż projekt inwestycyjny budowy domu opieki społecznej dla osób w podeszłym wieku...

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji 91 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 marca 2023
Oferta ważna do: 01 czerwca 2023

ID ogłoszenia: #8454
liczba wyświetleń: 37
Ogłoszenie: Na sprzedaż projekt inwestycyjny budowy domu opieki społecznej dla osób w podeszłym wieku... jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:


Na sprzedaż projekt inwestycyjny budowy domu opieki społecznej dla osób w podeszłym wieku wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Przedmiotem opracowania jest projekt budowlany budowy domu pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną tj. drogą wewnętrzną z dojściem oraz miejscami postojowymi, zewnętrzną instalacją gazu do zbiorników na gaz płynny, kanalizacji sanitarnej do zbiornika bezodpływowego, wewnętrzną linią zasilającą.
Celem projektowanego obiektu jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych, które obejmują swoim zakresem pielęgnację, opiekę i rehabilitację pacjentów niewymagających hospitalizacji. Jest to zakład przeznaczony dla osób starszych w podeszłym wieku.
Budynek parterowy, bez barier architektonicznych, bez podpiwniczenia. Bryła budynku jest w kształcie podkowy z jednym skrzydłem krótszym a drugim dłuższym. Budynek z wewnętrznym dziedzińcem- zielenią rekreacyjną dla pacjentów. Obiekt w całości przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Wszystkie wejścia dostępne są z poziomu terenu. W budynku zaprojektowano pokoje dla pacjentów z łazienkami dostosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W łazienkach przy pokojowych zastosowana system przyzywowy. Przewidziano również ogólnodostępne toalety dla osób niepełnosprawnych.

Budynek składa się z:
Części północnej, w której zaplanowano wejście główne. Skrzydło jest podzielone na trzy strefy: część administracyjną, socjalno- bytową (kuchnia z zapleczem i jadalnią dla pacjentów, pomieszczenia higieniczno- sanitarne z zapleczem szatniowym dla pracowników, pom. techniczne) oraz część usługową dla pacjentów (gabinety, kaplica, kuchnia).
Skrzydło zachodnie składa się z 18 pokoi mieszkalnych (dla przebywających w domu pacjentów) 1 osobowych w tym jeden pokój dziennego pobytu. Pokój dziennego pobytu to niezależne pomieszczenie, w którym mieszkańcy mogą spotkać się w kilka osób poza swoimi pokojami i wspólnie spędzać czas wolny.
Skrzydło wschodnie składa się z 13 pokoi mieszkalnych dla przebywających w domu pacjentów.

Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
Powierzchnia zabudowy 1872 m2
Powierzchnia całkowita 1872 m2
Powierzchnia netto 1536,72 m2
Kubatura 7525,44 m3
Wysokość;: 4,55 m (budynek niski)
Długość/ Szerokość: 59,83m/ 42,90m
Szerokość elewacji frontowej: 42,90 m
Liczba kondygnacji: 1 (budynek parterowy)


Za dodatkową opłatą sprzedający gotowy jest podzielić się wiedzą typu know-how dotyczącą tego typu biznesu w postaci biznes planu obejmującego:
• kosztorys inwestorski nakładów inwestycyjnych,
• kosztorys inwestorski w zakresie wyposażenia,
• harmonogram pracy wszystkich pracowników w poszczególnych grupach zawodowych z podziałem w zestawieniu 24/7,
• budżet wynagrodzeń,
• plan finansowy (wraz z planem przychodów i planem kosztów),
• cash flow obejmujący okres deweloperski oraz okres eksploatacyjny (zarówno w okresie finansowania zewnętrznego, jak i po),
• zestawienie potrzebnych umów do zawarcia.

Zdjęcia:

Tagi:

dom seniora dom spokojnej starości projekt budowlany Projekt inwestycyjny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA