BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Funkcjonująca kawiarnia

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Aleja Komisji Edukacji Narodowej
Cena sprzedaży 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2016
Profil działalności gastronomia
Forma prawna Spółka z o.o.
Liczba udziałowców 2
Elementy przewagi nad konkurencją Ładnie urządzona kawiarnia, miła atmosfera, stali klienci
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
400 000 PLN
Dodano: 08 marca 2023
W systemie jeszcze: 6 dni

ID ogłoszenia: #8442
liczba wyświetleń: 119
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Funkcjonująca kawiarnia (125 m2), kompletnie wyposażona i przystosowana do prowadzenia działalności składająca się z kompletnie wyposażonej części kawiarnianej – 2 sale i antresola ze stolikami, krzesłami, fotelami i kanapami, z baru kompletnie wyposażonego w sprzęt gastronomiczny, naczynia i szkło serwisowe, kasę fiskalną z komputerem do obsługi zamówień i drukarką do bonów serwisowych, sprzęt do odtwarzania muzyki, nalewak do piwa, ekspres do kawy i młynek oraz ekspres do kawy przelewowej, przygotowalni przystosowanej do przygotowywania posiłków, zmywalni do zmywania naczyń, toalety dla klientów, szafy zamykanej do przechowywania ubrań dla pracowników i środków czystości oraz zaplecza z toaletą dla pracowników, częścią magazynową z lodówkami i zamrażarką oraz częścią biurową z komputerem i drukarką kolorową przygotowaną do pracy biurowej.

Sprzedaż kompleksowa konceptu biznesowego ze spółką w całości udziałów z czynną koncesją na napoje alkoholowe (A,B,C) i zgodą Sanepidu. Aktualnie lokal oferuje: kawy, herbaty i napary, koktajle, soki i inne napoje zimne, ciasta i desery, dania na ciepło i zimno w formie posiłków na każdą porę dnia, przekąski słone i słodkie, napoje alkoholowe: piwa, wina, drinki i szoty. Funkcjonujące menu oraz receptury do przygotowywania posiłków, napoi ciepłych, zimnych, drinków. Aktualna lista zakupowa towarów z kontaktami do dostawców produktów spożywczych, napoi, alkoholi, środków czystościowych i partnerów handlowych.

Dodatkowy atut to ogólnodostępne miejsca parkingowe przed kawiarnią i łatwy dojazd samochodem lub metrem – blisko stacja Natolin. Istnieje możliwość ustawienia ogródka letniego przed lokalem z pełnym wyposażeniem w stoły, krzesła, parasole w cenie oferty z możliwością funkcjonowania od kwietnia do października w zależności od warunków pogodowych. Dodatkowo w ramach współpracy z producentem serwowanego piwa udostępniane są nieodpłatnie na czas funkcjonowania ogródka letniego parasole oraz ogrodzenie (płotek), które zamyka część ogródka w elegancki prostokąt, a parasole z logo serwowanego w lokalu piwa przyciągają klientów i chronią miejsca od słońca. Prowadzone Social media: Instagram i FB. Strona internetowa, profil firmy w usługach google. Materiały reklamowe wraz z logo Broadway Cafe Bar i szyldem wiszącym na zewnątrz kawiarni. Działająca współpraca z Foodsi i Toogoodtogo – polegająca na minimalizacji strat w jedzeniu i odsprzedaży paczek z jedzeniem osobom zaangażowanym w ideę nie marnowania jedzenia.

Kompletny Know-how dotyczący funkcjonowania biznesu, przygotowywania oferowanych pozycji w menu, obsługi klientów i organizacji pracy kawiarni.
Gotowy biznes gastronomiczny do przejęcia i prowadzenia od zaraz. Lokal wyposażony jest w potrzebny do obecnej działalności sprzęt gastronomiczny, wszelkie naczynia, szkło do napojów, filiżanki, garnki, sztućce Istnieje możliwość adaptacji lokalu wg własnych potrzeb, wprowadzenia nowego asortymentu, rozszerzenia oferty. Oferta nie obejmuje sprzedaży lokalu, w którym znajduje się kawiarnia.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal gastronomiczny Kawiarnia Na sprzedaż Bistro-Kawiarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA