BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

25 apartamentów

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Siewierska 18
Cena sprzedaży 17 200 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności Apartamenty - Warszawa - Ochota
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 lutego 2022

ID ogłoszenia: #7021
liczba wyświetleń: 607
Ogłoszenie: 25 apartamentów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Oferujemy Państwu do sprzedaży 25 Apartamentów o łącznej powierzchni 860m2 urządzone jako gotowiec inwestycyjny.

Inwestycja
Siewierska 18 to kameralna inwestycja na Starej Ochocie. Unikalny charakter inwestycji opiera się na wysmakowanym projekcie architektonicznym, dbałości o najwyższą jakość materiałów oraz samej lokalizacji. Budynek został tak zaprojektowany, aby wkomponować się w otoczenie wraz z wykorzystaniem wewnętrznego podwórka i zieleni co ma dać komfort i prywatną przestrzeń mieszkańcom Siewierskiej 18.
Stonowana i elegancka, kamienna elewacja Siewierskiej 18, w połączeniu z architektoniczną atmosferą Starej Ochoty tworzą miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Inwestycja oferuje 23 apartamenty o metrażach od 47 do 143 m2, ulokowanych na 7 kondygnacjach. indywidualna aranżacja daje możliwość stworzenia lokalu idealnego dla mieszkańców Siewierskiej 18. Każdy z apartamentów posiada własną loggie lub taras. Właściciele apartamentów mają możliwość zakupu miejsca postojowego w należącym do inwestycji garażu podziemnym.

Lokalizacja
Inwestycja zlokalizowana blisko terenów zielonych; w otoczeniu Pola Mokotowskiego, Parku Szczęśliwieckiego oraz Parku Zachodniego. Znakomita lokalizacja sprzyja praktykowaniu wielu form wypoczynku na świeżym powietrzu tj. jogging, jazda na rolkach i rowerze, a także rekreację na basenie.

Stara Ochota jest jedną z najstarszych dzielnic Warszawy, a lokalizacja inwestycji pozwala docenić cichą i kameralną okolicę, a z drugiej strony umożliwia szybki dostęp do każdego miejsca w Warszawie.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

25 apartamentów apartament apartamenty

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA